Предлагам книга за превод

Какви книги да преведем ?
e4o1976
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Авг 2022, 06:59

Предлагам книга за превод

Мнение от e4o1976 »

Здравейте, изключително ще съм благодарна, ако обърнете внимание на " Анита Блейк - ловецът на вампири". Аз съм фен на поредицата и с надежда очаквам някой добър човек да поднови превода.
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предлагам книга за превод

Мнение от LiglatA »

Здравей, екипа ни е заинтересован от поредицата, но трябва много внимателно да подходим по въпроса. Има превод на 18 глави от 14 книга, като тя се състои от около 55 глави, превода до момента е около 1/3 от книгата. Или трябва да започнем от начало книга 14 или да продължим от книга 15! Предложението, ще бъде разгледано много внимателно!
Мария23
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Окт 2022, 09:52

Re: Предлагам книга за превод

Мнение от Мария23 »

Здравейте, ще съм Ви благодарна, ако обмислите превод на поредицата "Огънят на драконите"на Руби Диксън. Благодаря Ви предварително!
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предлагам книга за превод

Мнение от LiglatA »

Здравей, оставащите книги от поредицата на Руби Диксън са около 10-12! Човек извън екипа се е заел да я превежда, но "парен каша духа", имаме изоставена поредица само с 1 от 22 книги, предоставена ни от човек извън екипа.
Физически не ни е възможно на този етап да включим и Диксън в "графика", ако човека предоставил ни превод на книгите се откаже да довърши поредицата, ние не можем да ги поем, ако ни предоставят повече от книгите, ще започнем да ги качваме, защото не искаме да нахвърлим 10 поредици и да ги оставим не завършени. Това са много книги, към момента имаме обявени поредиците: Ан Райс - Вампирски хроники, които са 10 книги, Аби Глайнс - 9 книги, Налини Синг -10-12 книги, за момента не можем да се ангажираме и да обещаем друга голяма поредица!
Мария23
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Окт 2022, 09:52

Re: Предлагам книга за превод

Мнение от Мария23 »

LiglatA написа: 05 Окт 2022, 11:41 Здравей, оставащите книги от поредицата на Руби Диксън са около 10-12! Човек извън екипа се е заел да я превежда, но "парен каша духа", имаме изоставена поредица само с 1 от 22 книги, предоставена ни от човек извън екипа.
Физически не ни е възможно на този етап да включим и Диксън в "графика", ако човека предоставил ни превод на книгите се откаже да довърши поредицата, ние не можем да ги поем, ако ни предоставят повече от книгите, ще започнем да ги качваме, защото не искаме да нахвърлим 10 поредици и да ги оставим не завършени. Това са много книги, към момента имаме обявени поредиците: Ан Райс - Вампирски хроники, които са 10 книги, Аби Глайнс - 9 книги, Налини Синг -10-12 книги, за момента не можем да се ангажираме и да обещаем друга голяма поредица!
Благодаря Ви за информацията!
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предлагам книга за превод

Мнение от LiglatA »

e4o1976 написа: 30 Сеп 2022, 07:15 Здравейте, изключително ще съм благодарна, ако обърнете внимание на " Анита Блейк - ловецът на вампири". Аз съм фен на поредицата и с надежда очаквам някой добър човек да поднови превода.
В момента, в който излезне и последната книга от поредицата, при първа възможност ще започнем работа о оредицата от 14 книга до края!
Подчертавам, когато поредицата е приключена от автора, тогава ще започнем работа по нея!!!
Публикувай отговор