Каролин Пекъм - Зодиакална академия - Скръб и звездна светлина - книга 8

Аватар
LudatA
Мнения: 81
Регистриран на: 06 Фев 2022, 12:54

Каролин Пекъм - Зодиакална академия - Скръб и звездна светлина - книга 8

Мнение от LudatA »

2-oven.jpg
Каролин Пекъм - Зодиакална академия - Скръб и звездна светлина - книга 8


Всички звезди трябва да паднат.

Окървавена, изгубена, счупена. Живеем, за да се борим още един ден. Но с толкова много откраднати от нас, може ли съдбата някога отново да се обърне в наша полза?
Сестра ми и аз бяхме разкъсвани от сенки и отчаяние и сега всеки стои сами.
Скръбта ни е изтакана като паяжина, вкопчваща ни здраво и се страхувам, че враговете ни скоро ще дойдат да пируват с душите ни.
Но ако имам моята воля, безмилостното небе ще ни е дало последното си богатство. Време е да си върнем силата, която беше изтръгната от хватката ни и да обърнем хода на тази война.
Всички звезди трябва да паднат и всички феникси трябва да възкръснат.

Да живеят Дивите Кралици.

*Това вече ще бъде книга 8 от 9 от поредицата*
(Което екипа ни току-що научи)

***Това е мрачен романтичен роман – не очаквайте сладко училище за магия с приятели зад всеки ъгъл. Феите се борят за всичко, което притежават, а Зодиакалната Академия е жестоко училище за ученици над 18 години, където надделяват само най-силните. Тук няма Дъмбълдор, който да спаси задника на никого, а Лайънъл Акрукс ще даде шанс на Волдемор да спечели парите си в категорията на злия диктатор. Така че дръжте своя звезден прах (метли не са необходими) и се пригответе за неравномерно пътуване***
annie_k
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Фев 2023, 12:03

Re: Каролин Пекъм - Зодиакална академия - Скръб и звездна светлина - книга 8

Мнение от annie_k »

Здравейте, знаете ли дали има вече информация, кога ще излезе и последната книга? Единственото, което аз успях да открия е, че ще излезе към края на 2023, но силно се надявам да е по-скоро. Благодаря още веднъж за прекрасната работа :)
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Каролин Пекъм - Зодиакална академия - Скръб и звездна светлина - книга 8

Мнение от LiglatA »

Здравей, информация няма! Обещано е скоро, но кога ще е това скоро, никой не може да каже със сигурност и екипа тръпне в очакване. Когато излезне и се сдобием с книгата, по възможно най-бързият начин ще се постараем да я преведем и редактираме за вас :)
Публикувай отговор