Предложение за превод

Одобрените книга за певод предложени от вас, ще ги намерите тук, след гласуване или защото много са привлекли вниманието ни...
Book fan
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Ное 2022, 22:28

Предложение за превод

Мнение от Book fan »

Здравейте,
Бих искала да попитам тази книга дали имате възможност да я преведете ,много бих искала да я прочета на български език?

https://www.goodreads.com/book/show/612 ... le-brother

Благодаря за вниманието🤗
Хубава вечер 🥰
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод

Мнение от LiglatA »

Здравейте, много бладорам за предложението :) ще бъде разгледано и скоро ще дадем отговор или просто ще ви изненадаме ;)
Book fan
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Ное 2022, 22:28

Re: Предложение за превод

Мнение от Book fan »

Много се надявам да я преведете 🥰🥰🥰
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод

Мнение от LiglatA »

Тъй като направихме проучване, разбрахме че в тази книга има герои от друг роман. Не са серия или поредица, но трябвало да се четат един след друг, за да бъде "пълна картинката" :)
Book fan
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Ное 2022, 22:28

Re: Предложение за превод

Мнение от Book fan »

И това ще е проблем ли за вас ? За мен е без значение и картинката да ме е пълна. Просто тази книга много ми допадна като сюжет и много бих искала да я прочета 🤗🤗🥰
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод

Мнение от LiglatA »

Не е проблем, съобщаваме за това което сме открили, защо е по-добре когато "картинката е пълна", ние се стремим да не правим половинчати работи :)
Михаела
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Окт 2022, 13:30

Re: Предложение за превод

Мнение от Михаела »

Здравейте... Търсих, търсих и не намирам поредицата на Даринда Джоунс "Чарли Дейвидсън" след 5тата книга никъде ги няма... До колкото намирам в нета има общо 8..та предлагам за превод ако нещо съм изпуснала ме извините... Благодаря ви че ви има...
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод

Мнение от LiglatA »

Книгите на Дарина Джоунс са 13 и са преведени ☺️
Публикувай отговор