Анет Мари - Две вещици и едно уиски

Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Анет Мари - Две вещици и едно уиски

Мнение от LiglatA »

АМ3 - copia.jpg
Преди три месеца си намерих работа като барман. Но не в бар, а в гилдия. Да, магическата.
Аз не съм магьосница като тримата ми горещи приятели. Не съм магьосница или алхимик, нито дори слаба вещица. Аз съм просто човек, който разнася питиета като професионалист и държи немагическия си нос далеч от митичните дела. Сериозно, знам си границите.
Така че защо в момента стоя в ритуален кръг за черна магия срещу владетел на феи?
Някъде зад мен тримата ми приятели магове се борят за живота си. Някъде близо до краката ми е вещицата-измамник, която току-що нокаутирах с откраднато заклинание. И имам около пет секунди, за да убедя този много ядосан морски бог да не ме блъска като буболечка.
Сигурна съм, че това не беше споменато в длъжностната характеристика на заеманата от мен позиция.
--
Забележка: Тримата магове определено са секси, но тази поредица не е оргиен харем. Тя е 100% забавно, дръзко, бързо развиващо се градско фентъзи.

Това е художествено произведение. Всяка прилика с действителни лица, места или събития е чисто случайна.
Публикувай отговор