Предложение

Одобрените книга за певод предложени от вас, ще ги намерите тук, след гласуване или защото много са привлекли вниманието ни...
Bubondalf
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Мар 2022, 08:25

Предложение

Мнение от Bubondalf »

Здравейте, идеята ви е чудесна. Аз предлагам да се насочите към започнати и недовършени поредици. Такива има много
Псалмите на Исаак
Хрониките на Ририя
Демонски цикъл на Питър Брет( тук има непреведена една книга от цялата поредица)
Сянката на умелите на Ейдриън Чайковски
Светлоносеца на Брент Уийкс
Видях,че има предложение да преведете книгите на Робин Хоб. Мисля че това няма да е редно спрямо ИК Бард. До колкото знам са откупили правата и ще издадат останалите и книги. Лично аз смятам че е по-добре да се превеждат прекратени поредици. Това ще е един чудесен подарък за нас феновете, които не владеем английски на достатъчно дорбо ниво, че да си дочетем поредиците на английски.
Аватар
LiglatA
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение

Мнение от LiglatA »

Относно Робин Хоб, участва в анкета която свърши на 12.03.2022 тук са резултатите
https://fantastichen-sviat.com/%d1%80%d ... LYzcSsgLtM

Отново има предложение за 'Демонски цикъл" на Питър Бред от вас и имаме 2 възможности:
1. Да обработим "Тъмна светлина" (3 книги + 1 новела) и "Финал" (1 книга) и да пуснем нова анкета
2. Да продължим с "Училище за вампири" и "Демонски цикъл" (уточнение има и няколко новели към цикъла, освен последната книга)

А останалите от вас предложения ще бъдат включени към следваюата анкета
Публикувай отговор