Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Какви книги да преведем ?
e4o1976
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Авг 2022, 06:59

Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от e4o1976 »

Здравейте, много ще съм щастлива, ако се ангажирате да довършите поредицата на Шерилин Кениън " Нощни ловци".
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от LiglatA »

Здравей, отново се споменава Шерилин Кениън, току вижте скоро сме ви изненадали ;)
Izabel88
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2023, 19:10

Re: Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от Izabel88 »

Здравейте и аз се надявам за тази поредица, любима ми е и много ме е яд че я спряха от издателството. Силно се надявам все някой да се навие да я продължи, дано да сте вие :)
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от LiglatA »

От тази поредица остават повече от 20 произведения. Поели сме ангажимент с Вампирски хроники от които остават 9 произведения тъй като до няколко дни ще приключим първата довършиъелна книга! Една от поредиците, Анет Мари - Кодекс на гилдията са 20 произведения, Налини синг - Ловец а гилдията са над 15 произведения. Не можем да се ангажираме и да обещаем нещо, което няма да можем да изпълним в даден срок, не искаме да ви подвеждаме и да ви лъжем.
Izabel88
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2023, 19:10

Re: Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от Izabel88 »

Благодаря ви за отговора, да разбирам първо трябва да си довършите тези с които сте се заели, но моята надежда не умира, дано по-нататък :) :oops:
Аватар
LiglatA
Мнения: 192
Регистриран на: 06 Фев 2022, 07:51

Re: Предложение за превод на книгите на Шерилин Кениън

Мнение от LiglatA »

Не е извън полезрението, просто се събраха много дълги поредици, които изискват своето време :)
Публикувай отговор